Golat më të bukur

Shikoni golat më të bukur të Europianit 2016
Shiko

Konferencë për shtyp e trajnerit Panucci për dy ndeshjet e fundit Eliminatore

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panucci ka dalë sot në një konferencë për shtyp në FSHF,...
Shiko
| |

Lushnjë, përurohet investimi i përbashkët FSHF – Bashki

Eshte inauguruar diten e sotme tapeti i ri i stadiumit "Roza Haxhiu" i qytetit te Lushnjes nje investim i FSHF ku sebashku me bashkine e ketij qyteti e cila u kujdes per rikonstruktimin e ambjente te brendshme te stadiumit, i japin mundesi ekipit te perfaqesohet denjesisht ne Kategorine Superiore.
Më shumë

U-17, trajneri Mustedanagic shpall listën për turneun zyrtar të UEFA-s

Kombëtarja shqiptare e futbollit, mosha U-17 e drejtuar nga trajneri Dzemal Mustedanagic do të zhvillojë një turne zyrtar të UEFA-s, të vlefshem për kualifikueset e kampionatit Europian të kesaj grupmoshe. Turneu do të zhvillohet në Shqipëri nga datat 19-25 tetor ku bëjnë pjesë, Spanjë U-17, Kroaci U-17 dhe Lihtenshtejn U-17, jemi përkatësisht grupi i...
Më shumë

Lajmet e fundit

Më shumë
Më shumë
Më shumë

FSHF TV

Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë

Online shop

Gjej gjithcka qe i perket ekipit kuq e zi dhe beje tenden!

Vizito dyqanin

Artikuj të tjerë FSHF:

Placeholder

Tifozët e Kombëtares

Antarësohu tani te klubi TIFOZËT E KOMBËTARES

Regjistrohu

Revista AlbaniaFutboll

Revista zyrtare e FSHF

Shfleto